Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler

Alçıpan Asma Tavan

Eviniz ya da iş yeriniz için en uygun tasarımı sizin için profesyonel ekibimizle uyguluyoruz. Sizi kimseyle uğraştırmadan hızlı ve kusursuz bir biçimde anahtar teslim uygulamaktayız.

Clipin Tavan

Clipin asma tavan kişisel refahı etkileyen tasarım ürünleridir. Standart montaj kolay elemanları, bina sahibini bireysel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir. Clipin asma tavan kurulumdan sonra bile esnek kalır.

Taşyünü Asma Tavan

En ekonomik asma tavan sistemlerimizden birisidir. Fiyat performans oranı nedeni ile bir çok iç mekanda tercih edilen bir asma tavan türüdür. Isı izolasyonu sağlar, yangına dayanıklıdır ve nem tutmaz.

Gergi Tavan

Gergi tavan uygulama alanları tamamiyle sizin hayallerinizle şekillenir. Çok geniş bir yelpazede farklı ebatlarda, tavan yüksekliklerinde, küçük yaşam alanlarının yanı sıra devasa yapılarda kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Dış Cephe Mantolama

Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.

Su ve Elektrik Tesisatı

Su tesisatı, elektrik tesisatı döşemesi, tamirinden tesisat tıkanıklıklarının açılmasına kadar birçok alanda hizmet veren ekibimizin ilk hedefi hızlı ve kalıcı çözümü bulmaktır.

Bölme Duvar

Mekanın işlevselliğini artıran, aynı zamanda binanın yük dengesini koruyarak size büyük avantaj sağlar. Bölme Duvar Sistemleri ile mekanınızda alandan tasarruf edebilir ve çalışma alanlarınızı bölebilirsiniz.

Seramik Fayans ve Parke Döşeme

Mersinde Fayans Ustası denilince aklınıza hemen tamir bakım gelmeli fayansınız ufak hatalarla kırılmış olabilir bunun sonucunda biz de size fayans ustamızı ve dahi parke ustası için de bizi arayabilirsiniz.

Alçı Boya

Firmamız uzun yıllık tecrübesi , uzman alçı boya ustaları ve kaliteli alçı boya malzemeleri ile müşterilerimize istediği görseli sunmaktadır. Mersin’de boya badana işleriniz itina ile yapılır.

Mutfak Dolabı Yapımı

Eşsiz mutfak tasarımları ile mutfağınızı yeni baştan yaratalım. Mersin Mutfak Dolabı  uygulamalarımız ile estetiği mutfağınızda yaşayın, evinizde mükemmelliğe ilk adımı mutfağınıza atın.

İtalyan Boya

İtalyan dekoratif boyalar, duvarlarda fark yaratan görüntüsü, ortama kattığı estetik, uzun ömürlü ve estetik olması sebebi ile bir hayli tercih ediliyor. Şehir yaşantısından arınmış doğal görüntüsü ile ilham veriyor.

Panel Kapı ve Çelik Kapı

Çelik Kapı & Panel Kapı modellerimizin şık tasarımı evinize estetiklik katacaktır. Er Yapı en kaliteli markaların gücünden faydalanarak en iyi işçilik hizmeti ile uygun fiyatlarla hizmet vermekte.

Open chat
Evinizi Yenilemek İstemez Misin ?